True Life In God - Vassula Ryden arrow Baznīca

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


Vatikāna Ticības doktrīnas kongregācijas attieksmes izmaiņa
Vatikāna Ticības doktrīnas kongregācijas attieksmes izmaiņa attiecībā uz „Patiesu dzīvi Dievā”.

Kad pašreizējam pāvestam, toreiz vēl kardinālam Ratcingeram, pavaicāja: „kādu atbildi jūsu kongregācija sniegs cilvēkam, kurš vaicātu vai iepriekš izlaistais paziņojums vel ir spēkā?”, viņš atbildāja:

"Situācija ir mainījusies…"

2005.gada janvāris

situāciju, ko izraisīja 1995.gadā publicētais Ticības doktrīnas kongregācijas paziņojums. Šis dialogs pēc toreizējā Ticības doktrīnas kongregācijas prefekta V.E. kardināla Ratcingera, tagad pāvesta Benedikta XVI, lūguma, pielikuma veidā ir ticis publicēts visos „Patiesas dzīves Dievā” vēstījumu izdevumos visā pasaulē. Šī dialoga publikāciju 2004.gada 10.jūlijā ir noslēgusi kardināla Ratcingera vēstule – tā ir tikusi adresēta vairākiem katoļu bīskapu konferenču vadītājiem, kuri ir pauduši īpašu ieinteresētību par Vassulu un viņas darbiem. Šajā vēstulē Viņs svētība paskaidro, ka Ticības doktrīnas kongregācijas attieksme pret Vassulu un viņas rakstīto ir mainījusies. Pāvests šajā vēstulē iesaka ikvienam izlasīt kongregācijas uzdotos jautājumus un Vassulas atbildes.


Pašreizējais pāvests Benedikts XVI, toreiz – Ticības doktrīnas kongregācijas
http://www.tlig.org/images/global/article/ratz380.jpg
Vēstules oriģināls
TULKOJUMS
CONGREGATIO PRO DOCTRINA FIDEI
2004.gada 10.jūlijā
Prot N. 54/92-19631
Eminence/Ekselence,
Kā jums tas ir zināms, 1995.gadā kongregācijas ir nākusi klajā ar paziņojumu attiecībā uz Vassulas Rīdenas kundzes darbiem. Pēc „Paziņojuma” publikācijas pēc viņas lūguma dialogs ar Rīdenas kundzi turpinājās. Šī dialoga noslēgumā Vassulas Rīdenas kundzes 2002.gada 4.aprīļa vēstule ir tikusi publicēta pēdējā „Patiesas dzīves Dievā” izdevumā. Šajā vēstulē Rīdenas kundze sniedz lietderīgus paskaidrojumus attiecībā uz savu ģimenes stāvokli, kā arī atbild uz dažām neskaidrībām viņas rakstos, uz kurām tika norādīts „Paziņojumā” un izskaidro savu sakramentālo praksi. (sk. pielikumu).
Tā kā iepriekš minētie raksti jūsu valstī ir samērā izplatīti, šī kongregācijas ir uzskatījusi par lietderīgu jūs informēt par augstāk minētajiem notikumiem. Kas attiecas uz katoļu piedalīšanos Vassulas Rīdenas kundzes organizētajās ekumēniskajās lūgšanu grupās, tad viņi tiek aicināti sekot savas diacēzes bīskapu attieksmei.
Informējot jūs par augstāk minēto, es izmantoju šo iespēju, lai apliecinātu jums savas visdziļākās cieņas pierādījumus.
Jūsu Eminences/Ekselences
padevīgais
 (Paraksts)
Jozefs kardināls Ratcingers
Prefekts
(Ar pielikumu)

Francijas, Šveices, Urugvajas, Filipīnu un Kanādas bīskapu konferenču prezidentiem

lasīt tālāk


 
 
 
Šīs dienas vēstījums:

Vakardienas vēstījums:

Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009