True Life In God - Vassula Ryden arrow Pamats

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


Vassulas ievads „Patiesai dzīvei Dievā”

Šis ieraksts ir tapis 1999. gadā Vassulas mājās Romā. Tā ir daļa (2 programmas kuru kopējais garums ir 42 minūtes) no 11 stundu ilgās kopējās programmas.

Download Adobe Flash PlayerLai noskatītos šo videoierakstu, jums ir vajadzīgs platjoslu Interneta pieslēgums

Patiesas dzīves Dievā vēstījumi

 

Jūs varat iepazīties arī ar rakstu par to, kas ir Vassula un Patiesa dzīe Dievā”, kā arī stāstu par to, kā Vasula ir iepazinusi savu sargeņģeli.

Citus videoierakstus ar Vassulas piedalīšanos un uzrunām jūs varat noskatīties „Patiesas dzīves Dievā” videoierakstu mājaslapā (www.tligvideo.org).

Šis videoieraksts ir pieejams arī DVD formātā.

 
 
 
Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009