True Life In God - Vassula Ryden arrow Saraksts pēc alfabēta

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


Atļauj Man tavā niecīgumā kļūt tev par Visu,
1989. gada 26. februāris
Kungs?
Es esmu, saņem Manu Mieru; ir pagājuši jau vairāk nekā trīs gadi, kopš Es tevi mācu, vai ne?
Jā, Kungs, tā ir.
tad esi pilna paļāvības, jo Es tevi neatstāšu; mūs vieno Mūžīgas Saites, tu esi saistīta ar Mani, Es un tu, tu un Es, mūžam vienoti Mīlestības kopībā; ak, jā…1 ilgojies pēc Manis, jo tu mājo Manas Žēlastības patvērumā, ilgojies pēc Manis, sava Dieva, ilgojies pēc Manis, sava Tēva, ļauj Man sajust, ka tu vairs nepiederi pasaulei; ziediņ, iepriecini Mani un, meklējot Gaismu, pievērsies Man; esi izslāpusi pēc Manis kā zieds, kuram skaistuma uzturēšanai ir vajadzīgs dārznieks; izjūti vajadzību pēc Manis, izjūti vajadzību pēc Manas Gaismas, izjūti vajadzību pēc Manas Veldzes, audz, mīļotā, pieaudz ticībā!
nāc, Es tev iečukstēšu ausī kādu Rakstu fragmentu, kuru tev būs jānolasa nākamās lūgšanu grupas tikšanās reizē; atbalsties pret Mani un Es atbalstīšu tevi; atceries, ka neesi nekas, un atļauj Man tavā niecīgumā kļūt tev par Visu; Es vienmēr būšu nomodā par to, lai tavā lampā nepietrūktu eļļas, Es nekad nepieļaušu, lai tā izžūtu; Es uzturēšu liesmu tajā, Es nekad neatstāšu tevi tumsībā, Es tevi vadīšu Mierā, tāpēc Es vēlos, lai tu Mani nekad neizlaistu no Sava skatiena;
Kungs?
Es esmu;
Vai drīkstu Tev ko vaicāt?
jūties brīva pavaicāt!
Kungs, Tu taču esi mani piecēlis no mirušajiem, vai ne?
jā, patiešām, Es esmu tevi augšāmcēlis;
Kungs, mans Pestītāj, Tu Mani pabaro pārpilnībā, dodams man vairāk nekā man ir nepieciešams… Dienu un nakti Tu esi nomodā par mani, lai neatļautu ļaunumam kļūt par mana kritiena iemeslu. Ja esmu gandrīz nokļuvusi ienaidnieka slazdos, tad Tu steidzies man palīgā un atkal mani pacel pie Sevis. Tu esi Tas, Kurš mani sargā, Tu esi mans Vadītājs, Skolotājs, Laulātais Draugs un svētais Ceļabiedrs. Tu esi Vismaigākais Dievs.
Kungs, atļauj man lūgt… Tu esi izlējis pār mani Savu Garu, vai Tu to neizlietu arī pār maniem brāļiem? Tu esi atradis mani starp mirušajiem un esi mani uzcēlis, vai Tu nepieceltu arī pārējos, kuri vēl arvien ir miruši?
Mana Vassula, Es augšāmcelšu mirušos; Es jau staigāju starp mirušo rindām, viņi savā tuvumā ieraudzīs ko nebijušu un liecinās par to, ko vēl nekad iepriekš nebija dzirdējuši; tie, kuriem vēl nekad nav stāstīts par Manu Skaistumu, ieraudzīs Manu Gaismu, bet tie, kuri nekad nebija dzirdējuši par Manu Mīlestību, to sapratīs un piedzīvos atgriešanos; viņi būs jaunie trauki, kuri nesīs Manu Vārdu, viņi atvedīs atpakaļ pie Manis jūsu jaunatni; patiešām, svešinieki atjaunos Manu Baznīcu, tie atjaunos izpostīto klajumu un uzcels to, kas tagad ir drupās; vai neesi to jau pamanījusi?
Salīdzinot ar drupu kaudzi, kādā ir pārvērtusies Tava Baznīca, šādu cilvēku ir ļoti maz…
Es pavairošu viņu skaitu, tikai pagaidi un tu ieraudzīsi; Mīlestība atgriezīsies jūsu vidū kā Mīlestība; Es vienmēr esmu ar tevi, nāc un atpūties Manī; mēs, mums?
Uz mūžiem!


1 Pēkšņu izjutu nostaļģiju pēc mana Debesu Tēva, izjutu vēlmi būt Viņam tuvāk. Jutos kā bārene vai atraitne, jo ilgas pēc Dieva ir ļoti sāpīgas ilgas.
 
 
 
Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009