True Life In God - Vassula Ryden arrow Saraksts pēc alfabēta

Patiesas dzīves Dievā draugi!

Tikšanās ar Vassulu Rīdenu ir pagājusi, paldies visiem vēstījumu draugiem, atbalstītājiem un lūdzējiem!
Pasākuma foto varat šobrīd skatīt: facebook.com/vestijumi
Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102 

 
 


mīli Mani, un tas sadziedēs Manas Brūces!
1988. gada 8. aprīlis
(Klusā Piektdiena.)
Jēzu?
Es esmu; kāpēc tu šaubījies?1 vienīgais, ko lūdzu no tevis, ir mīlestība; mīli Mani, un tas remdinās Manas slāpes! mīli Mani, un tas sadziedēs Manas Brūces! mīli Mani, un Mans Gars tevī uzgavilēs! mīli Mani, un tu iznīcināsi Manus ienaidniekus! Mans Gars ir pār tevi, Mans bērns; mēs, mums?
mēs, mums?
Jā, Kungs, jā, Jaunava Marija, mēs, mums, mūžīgi mūžam.


1 Bībelē biju meklējusi Rakstu vietas, kuras Jēzus bija pieminējis 29. marta vēstījumā („Un Es izliešu Savu Garu pār visu cilvēci.”) Atradu šos vārdus Apustuļu darbos 2. nodaļā 17. pantā, bet zināju, ka tie ir arī kādā citā vietā, jo reiz Jēzus man bija rādījis šo vietu. Es palūdzu Jēzum, lai Viņš man to parāda vēlreiz, bet pēc kādā brīža, izmeklējusies visā Bībelē un nekur to neatradusi, es sapratu, ka vieglāku būtu atrast adatu siena kaudzē! Padomāju, ka Jēzus varbūt mani nedzird un vēlreiz izteicu savu lūgumu, šoreiz skaļāk: „Jēzu, varbūt Tu mani nedzirdi, iespējams man vajadzētu kliegt!” Vēl nebiju pabeigusi teikumu, kad pamanīju, ka esmu atvērusi ilgi meklēto lappusi. Uzreiz pēc tam atskanēja Viņa vārdi: „Kāpēc tu šaubījies?”

 
 
 
Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009