True Life In God - Vassula Ryden arrow Saraksts pēc alfabēta

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


godājiet Mūs un labojiet savu brāļu kļūdas

1987. gada 5. oktobris

(Pēc Jaunavas Marijas lūguma esmu apņēmusies gandarīt par šī mācītāja kļūdām. Kādu laiku atpakaļ man piezvanīja mana māsīca Ismini un pavaicāja, vai nevēlos doties braucienā uz Turīnu, Itālijā. Piekritu, jo vienmēr biju vēlējusies nokļūt katedrālē, kurā atrodas Svētais Līķauts. Jēzus atkal bija visu noorganizējis! Šodien mēs izbraucām.
Radinieki mūs aizveda uz viesnīcu, kurā viņi parasti apmetas. Turīna ir ļoti liela pilsēta, tomēr, kā izrādījās, viesnīca atradās tikai 500 m no katedrāles – Jēzus rūpes bija redzamas ik uz soļa. Mēs iebraucām sestdienā ap pusdienas laiku, un pēc pusdienām es devos uz Katedrāli. Tā bija iespaidīga! Katedrāles domā bija novietotas Līķauta relikvijas, un man šķita, ka atrodos vissvētākajā vietā – visapkārt valdīja tik dziļš miers un Svētums, kuru izjutu arī sevī, tas bija tik brīnišķīgi.
Pēc lūgšanas atgriezos viesnīcā. Bija jau vakars, un mana māsīca atgriezās no iepirkšanās. Steigšus devos pie viņas, lai pastāstītu par piedzīvoto, bet šķita, ka viņa lido man pretī, nevēlēdamās manī klausīties. Viņa gribēja, lai es klausos viņā, jo bija atklājusi ko brīnišķīgu.
„Vassula, vai zini, mēs gājām pa ielu, pa kuru esmu gājusi desmitiem reižu, tomēr nekad nebiju pamanījusi, ka tur ir milzīga, aptuveni 3 metrus augsta Jaunavas Marijas statuja! Tā ir tik skaista! Tai ir kleita ar daudzām krokām un zils apmetnis, viņa izskatījās tik skaista, – šķita, ka Marijas atvērtās rokas vēlas aptvert visu pasauli! Vassula, tev noteikti šī statuja ir jāredz! Tu taču gāji garām, vai tiešām tu to nepamanīji? Abpus statujai ir koši sarkani, skaisti un mirdzoši aizkari.”
Sapratu, ka esmu gājusi garām šai vietai, bet neatcerējos, ka būtu redzējusi kādu statuju, atceros tikai aizkarus, bet tie bija tādi pabalējuši, dzeltenīgi sarkani un ļoti parasti. Svētdien Ismini vēlējās mani aizvest pie statujas, bet vispirms devāmies uz katedrāli, kādu pusstundu palikām svētajā Misē, bet tad, aizdedzinājušas svecīti, devāmies projām, lai aplūkotu Marijas lielo statuju. Kad ieradāmies norādītajā vietā, māsīca gandrīz vai zaudēja samaņu. Statujas tur nebija – ne lielas, ne mazas! Nebija pat koši sarkano aizkaru, bet gan tikai tie izbalējušie, kurus vakar biju redzējusi.
Ismini bija apjukusi, bet man viss kļuva skaidrs. Aiz aizkariem izrādījās durvis, kuras veda uz baznīcu. Mēs tajā iegājām. Tā bija Sv.Marijas Baznīca, saukta ‘Madonna di Rosario’1, un es sapratu, ka šis ir īstais mūsu Turīnas apmeklējuma iemesls, jo tieši šajā baznīcā mēs bijām aicinātas, lai aizlūgtu par mācītāju. Es sacīju Ismini, ka skaistā statuja bija parādījusies, lai atvestu mūs uz šejieni, un tas nozīmē, ka Mūsu Māte mūs aicināja. Viņa tev parādījās lielas un iespaidīgas statujas veidā, lai mēs vēlāk ienāktu šajā baznīcā.” Lai labotu mācītāja teikto, Marija vēlējās, lai svecīte tiktu aizdedzināta Viņas baznīcā. Baznīca bija ļoti skaista, notika dievkalpojums. Palikām līdz svētās Mises beigām, bet pēc tam devāmies pie apzeltītas Marijas ar Bērnu Jēzu rokās statujas, aizdedzinājām svecīti, lūdzot Jēzum piedošanu par saviem un par mācītāja grēkiem.)
Jēzu, vai es pareizi esmu izpratusi?
jā, Vassula, ir tieši tā, kā tu to esi atstāstījusi; līdzko tu būsi piepildījusi savu misiju, Es tevi pacelšu Savā tuvumā; Mana Dvēsele ilgojas pēc tevis; Vassula, uzklausi Manu Māti;
 
Vassula, pasaki Ismini, cik ļoti Es viņu mīlu; Es viņai devu ieraudzīt Savu tēlu, lai piesaistītu viņas uzmanību, un aizvestu jūs uz Man veltīto baznīcu; mīļotās, Es jūs tik ļoti mīlu, izrādiet Mums bijību; godājiet Mūs un labojiet savu brāļu kļūdas; neaizmirstiet, cik tuvu Mēs esam ikvienam no jums; Vassula, nekad nezaudē drosmi, jo Es esmu tev līdzās; vienmēr paļaujies uz Jēzu;
meitiņ, pārdomā Jēzus Ciešanas, dzīvo Viņam, pagodini Viņu;
To visu es spēju īstenot tikai ar Jēzus un Tavu palīdzību. Es vēlos godināt Tevi.
Es jūs visus mīlu un Es svētīju Ismini; Es Savā baznīcā esmu svētījusi viņu un viņas vīru;
Jaunava Marija, es Tevi svētīju.
arī Es tevi svētīju, Vassula;


1 Rožukroņa Dievmāte. (Tulkot. piez.)

 
 
 
Šīs dienas vēstījums:

Vakardienas vēstījums:

Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009