True Life In God - Vassula Ryden arrow Jaunumi arrow Vassulas Rīdenas grāmata: “IR DEBESIS, UN IR ELLE”

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


Vassulas Rīdenas grāmata: “IR DEBESIS, UN IR ELLE”
 Latvijas grāmatnīcās nopērkama jauna
Vassulas Rīdenas grāmata:
“IR DEBESIS, UN IR ELLE”
(izdevniecība “Jumava)
 
 
 
“Daži cilvēki dzird sevī mūziku un raksta simfonijas,
citi prātā redz ciparus un spēj atrisināt
sarežģītus matemātikas uzdevumus.
Mans aicinājums ir redzēt pārdabisko.”
 
Grāmata “Ir Debesis, un ir elle” atspoguļo Vassulas pārsteidzošo dzīves stāstu. Kopš 1985. gada viņa pilda Dieva doto misiju, lai vēstītu pasaulei patiesību. Viņas sarunas ar Dievu sniedz vēstījumu ikvienam cilvēkam, skaidri aicinot atgriezties uz patieso vērtību ceļa. Tas ir vēstījums īstajā laikā un ir izšķiroši svarīgs mūsdienu pasaulei. Lasītājā tas izraisīs ļoti dziļas pārdomas.
 
Grāmata stāsta par Vassulas neparasto pieredzi un ko tā nozīmē mums. Tā iepazīstina ar Dieva mīlestību un taisnīgumu, kā arī sniedz ieskatu nākotnē, vienlaikus apliecinot stipru cerību. Grāmata pamodinās ne tikai tos, kuri ir aizgājuši no garīgā ceļa, bet arī tos, kuri meklē savu ceļu.
 
Vassula Rīdena (Vassula Rydén) piedzima grieķu ģimenē, bērnību pavadīja Ēģiptē un Šveicē. Vēlāk viņa apprecējās ar zviedru un starptautiskās institūcijās strādājošā vīra darba dēļ vairāk nekā divdesmit gadus dzīvoja Āfrikā un Āzijā. Dienas viņa pavadīja, uzņemot viesus, gleznojot un spēlējot tenisu. Tā bija patīkama un mierīga dzīve.
Vassulas dzīve bez nekāda brīdinājuma radikāli mainījās kādā 1985. gada novembra dienā, kad viņa satikās ar savu sargeņģeli Daniēlu un saņēma aicinājumu savu dzīvi veltīt kalpošanai Dievam.

 
 
 
 
Šīs dienas vēstījums:

Vakardienas vēstījums:

Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009