True Life In God - Vassula Ryden arrow Ievads

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


Ievads
Ievads
Beth Myriam projekta aizsākumi
1998. gadā Vassula vīzijā saņēma iedvesmu uzsākt projektu, kura mērķis būtu pabarot Svētajā Zemē dzīvojošos nabagus. Šajā vīzijā viņa redzēja durvju spraugu, kurā stāvēja Jaunava Marija ar Bērnu Jēzu uz rokām. Pavisam neilgi pēc tam sekoja no šīs vīzijas neatkarīgu notikumu virkne, kura palīdzēja likt pamatus šim projektam.  
Tomēr Vassula vēlreiz vēlējās pārliecināties, ka šī ir Kunga griba atverot Svētos Rakstus. To viņa izdarīja kopā ar kādu paziņu un Rakstu vieta, ar kuru viņa saskārās apstiprināja iepriekš redzēto – tajā bija vārdi: „Nāc uz Marijas māju.”
Saviem tuvākajiem līdzgaitniekiem Vassula pravietoja, ka viņa saņems tieši tādu ikonu, kādu bija redzējusi vīzijā un tā arī notika. Vassula saņēma vēstuli ar Dievmātes ikonas attēlu, kuru bija gleznojusi kāda Kanādā dzīvojoša rumāņu sieviete. Kad Vassula to saņēma, viņa bija pārsteigta, cik ļoti attēlā redzamā Dievmāte līdzinājās tai, kuru viņa pati bija redzējusi vīzijā.
Vassulai, iespējams Svētā Gara iedvesmā, iedomājās, ka Svētajai Ģimenei pēc Jēzus dzimšanas kūtī nebija kur apmesties. Vīzijā redzētā māja varētu būt tā, kurā svētā Ģimene apmetās pirms bēgšanas uz Ēģipti. Marijas parādīšanās un iedvesma pabarot nabadzīgo varētu būt saistīta ar Dievmātes vēlmi atlīdzināt par viņiem izrādīto viesmīlību un dāvāto patvērumu.
Patlaban savas durvis ir vērušas vairākas „Marijas mājas” dažādās pasaules vietās. Galvenais, kas cilvēkiem būtu jāsaņem šajās oāzēs, ir Mīlestība – Kunga Jēzus Kristus Mīlestība, jo kalpojot cits citam mēs cenšamies kalpot Viņam… Vienlaikus tiek piedāvātas arī siltas pusdienas, dažkārt arī drānas, medicīniskā palīdzība un pamatizglītība. Ne visi ir aicināti kalpot šādā veidā, tomēr Jēzus mums māca nesavtīgi parādīt mīlestību arī savādāk. 1986.gada 23. maijā Vassulas eņģelis Daniels viņai sacīja: „Savāc naudu un dod to trūkumcietējām dvēselēm; … esi dāsna.”
Ja kāds vaicā, kurš pasniedz šo ēdienu, Vassula kalpotājiem ir ieteikusi atbildēt: „Šo ēdienu jums pasniedz Jēzus un Viņa Māte Marija!”
The Beth Myriams rely on donations to be able to continue their work and details of how to contribute can be found here.
Beth Myriam dzīvo no ziedojumiem. Informāciju, kā palīdzēt šajā darbā, jūs varat saņemt šeit.

 
 
 
Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009