True Life In God - Vassula Ryden arrow Lūgšanu grupas arrow “Patiesas dzīves Dievā” asociācijas

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


“Patiesas dzīves Dievā” asociācijas

Vassula

“Patiesas dzīves Dievā” vēstījumu aizsākums ir meklējams 1985. gada 28. novembrī. Man tika atklāts, ka šie vēstījumi izplatīsies visās tautās – t.i. Dieva dotajiem vārdiem es likšu atbalsoties ikvienā tautā.

Šie vēstījumi atklāj ļoti daudz ko no garīguma, it īpaši – Vissvētāko Trīsvienību un šis garīgums pilnīgi noteikti ir dārga pērle. Šodien Dievs mums uzklāj svētku mielasta galdu, Viņš arī izvēlas cilvēkus, kuriem jākļūst par “Patiesas dzīves Dievā” garīguma apustuļiem, par instrumentiem Dieva rokās. Šie vēstījumi ir paredzēti mums visiem un jums būtu jājūtas par tiem tikpat atbildīgiem, kā man.

“Patiesas dzīves Dievā” “vienības” jeb asociācijas darbu varētu salīdzināt ar biroja darbu. Dievs ir šī biroja Šefs, kurš dod darbu sekretāriem, klerkiem un citiem darbiniekiem. Patlaban Šefs pieņem darbā vienīgi grēciniekus un invalīdus – tā kā neviens nav perfekts, tad šajā darbā pastāv arī iespējas kļūdīties. Tādā veidā kurlais sacīs aklajam: “tu neesi izlasījis, ko es uzrakstīju…” Tā kā darbinieki savā ziņā ir invalīdi, tad neviens nevar apsūdzēt otru, ka kaut kas nebūtu pareizi izdarīts. Mums ir jāsaprot: mēs esam kļuvuši par šo vēstījumu nesējiem nevis tāpēc, ka esam vislabākie, bet gan tāpēc, ka esam vissliktākie. Mums ir jābūt maziem un pazemīgiem un tikai pateicoties šādai attieksmei Dievs varētu tikt pagodināts! Jo pazemīgāki jūs kļūstat, jo spēcīgāk Svētais Gars var jūsos darboties. Tikko jūs sākat kļūt “kaut kas”, jūs jau esat novirzījušies no ceļa un darbojaties “paši uz savu roku”.

Mēs ļoti priecājamies, ka visā pasaulē ir izveidojušās “Patiesas dzīves Dievā” lūgšanu grupas, kuras vada viens un tas pats gars, un līdzīgi domājoši cilvēki darbojas līdzīgi… Pie tam šķiet, ka “Patiesai dzīvei Dievā” Kungs izvēlas tos, kuri ir spēcīgi, tomēr atcerieties, ka Dievs piepilda jūsu vājumu ar Savu spēku un tikai tādēļ jūs spējat pastāvēt nepadodamies pretvējam.

To vidū, kuri organizē “Patiesas dzīves Dievā” darbu, nevajadzētu būt sāncensības garam un strīdiem. Dievs vēlas, lai mēs apvienotos. Ja jūs sludināt šos vienotības vēstījumus būdami savstarpēji sašķelti, tad virsroku gūs sātans, jo neviens neklausīsies Vienotības vēstījumos, ja to nesēji nespēj savstarpēji vienoties! Ikvienam ir jāciena otrs cilvēks un jāstrādā kopīgi! Jēzus saka: “izdariet visu, kas ir jūsu spēkos un Es izdarīšu pārējo”.

Jums ir ne vien jālasa vēstījumi, bet arī jādzīvo saskaņā ar tiem. Kungs vēlas tevi pārveidot par tādu instrumentu, kādu Viņš tevi vēlētos redzēt. Tātad: pēc tam kad esat izlasījuši vēstījumu un pirms vēlaties liecināt, jums ir jāmainās. Galvenais, pēc kā mēs tiecamies, ir atgriešanās, “pievēršanās Dievam” un “sirds izmaiņa”. Tieši šādā veidā Dievs aizsāk darboties caur “Patiesas dzīves Dievā” vēstījumiem. Viņš vēlas, lai mēs apzinātos, cik liela ir Viņa mīlestībā, kā arī to, ka iepriekš esam rīkojušies nepareizi. Tad, mainot savas dzīves un ieguvuši jaunu sirdi, mēs saņemam Viņa Mīlestību un spējam to dāvāt arī citiem. Ko esat saņēmuši, tas jums būtu jādod arī citiem.

Jēzus saka, ka šis vēstījums ir domāts ikvienam no jums, jo katrs no jums ir ļoti vērtīgs Viņa acīs. Viņš atnāca pie jums ar Savu sēklu (“Patiesas dzīves Dievā” vēstījumiem), lai jūs to sētu tālāk savā zemē. Kad būsiet noskaņojuši savu sirdi sējai, tad raža, neapšaubāmi, būs ļoti bagātīga. Ja jūs nolemjat tā rīkoties, zeme noteikti atbildēs sēklai un tad ikviens iepazīs Viņa mīlestību un atbildēs Viņa aicinājumam. Ja atbildat Viņa aicinājumam no sirds strādāt, lai izplatītu vēstījumus, Viņš jums palīdzēs! Sludinot šo vēsti jums noteikti nāksies sastapties ar vajāšanām – Jēzus dēļ jūs tiksiet vajāti līdz pat jūsu dzīves beigām… Tomēr atcerieties – ja jūs dzīvojat Dievam un Viņa miers atdusas jūsos, jūs nespēs sagraut nekādas vajāšanas. Mums ir jābūt pilnīgai paļāvībai uz Jēzu.

Vai jūs zināt, kādēļ sātans ar tādu naidu uzbrūk šiem vēstījumiem? Tādēļ, ka tie ir tik spēcīgi un pateicoties šiem vēstījumiem tiek izglābti daudzi cilvēki. Jums ir jāturpina būt neatlaidīgiem!

Vassula

 
 
 
Šīs dienas vēstījums:

Vakardienas vēstījums:

Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009