True Life In God - Vassula Ryden arrow Citi žēlsirdības darbu projekti

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


Bangladeša
Bangladešas Beth Myriam
http://tlig.org/images/global/article/bangladesh.gif
 

Beth Myriam Dakā
http://tlig.org/images/global/article/bangladesh2.jpg
„Patiesas dzīves Dievā” palīgi Beth Myriam
 
Īsumā…
Beth Myriam Dakā tika atklāta pirms sešiem gadiem, 1999.gada decembrī un iesākumā to apmeklēja 10 trūkumcietēji no tuvējiem graustu rajoniem.
http://tlig.org/images/global/article/bangladesh3.jpg
Nabadzīgās ģimenes ar prieku gaida savu kārtu ēdiena
saņemšanas rindā
 
Šodien pie mums nāk vairāk nekā 100 visdažādāko vecumu cilvēki – vīrieši, sievietes, bērni. Katru dienu 12os viņi nāk no tuvējā graustu rajona, lai paēstu siltas pusdienas. Viņiem tiek pasniegts sabalansēts uzturs, kura uzturvērtība saskan ar nedēļā nepieciešamo kaloriju daudzumu – liellopu, vistas vai zivs karijs, tradicionālie rīsi, dārzeņi, salāt, dāls un saldajā ēdienā – banāns.
Kopš 2001.gada marta katru pirmdienu, otrdienu, trešdienu, ceturtdienu un sestdienu no 16:00 – 17:00 25 – 30 bērni vecumā no 5 līdz 12 gadiem apmeklē skolu, kurā saņem pamatzināšanas lasīšanā, rakstīšanā un aritmētikā. Tajos pašos laikos notiek stundas arī angļu valodā. Stundas beigās bērni vienmēr saņem pienu un cepumus.
Tiek sniegta arī medicīniskā palīdzība, izsniegts apģērbs un apavi, moskītu tīkli un citas Beth Myriam viesiem nepieciešamas lietas.
http://tlig.org/images/global/article/bm-ramadan.jpg
Ramadāna laikā izsniegtās kastes ar pusdienām
 
Tie, kuri nāk uz pusdienām, tiek iedrošināti pirms ēšanas lūgties katrs savas lūgšanas. Aiz cieņas pret ikviena reliģisko piederību Ramadāna laikā Beth Myriam palīgi sagatavo īpašas pusdienu kastes trūcīgajiem musulmaņiem. Vassula Beth Myriam apmeklēja 2005.gada novembrī un viņu ļoti aizskāra gan brīvprātīgo, gan ēdiena saņēmēju prieks.
http://tlig.org/images/global/article/duleep.jpg
Djulīps palīdz apkalpot Beth Myriam trūkumcietējus
 
Kontaktinformācija

 
 
 
Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009