True Life In God - Vassula Ryden arrow Vassulas runas par dažādām garīgām tēmām arrow Grēku nožēla

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


Grēku nožēla

 

Vassula

Ēģipte, 2002.gada 21. – 31.oktobris

Tie, kuri ir lasījuši „Patiesas dzīves Dievā” vēstījumus, noteikti būs ievērojuši, ka tajos ir daži vārdi, kuri izgaismo visu vēsti. Tādi, piemēram, ir vārdi: mīlestība, izlīgšana, vienotība, Svētais Gars, nemitīga lūgšana, Dieva Vārds, Gudrība un grēku nožēla. Šodien es vēlētos vērst jūsu uzmanību uz vārdu „grēku nožēla” un vairāk censties izprast tā nozīmi. Tomēr pirms runāt par grēku nožēlu atļaujiet man pateikt dažus vārdus par nemitīgo lūgšanu, jo grēku nožēla ieved cilvēku nemitīgā lūgšanā un mēs zinām, ka Dievs mūs visus aicina pārvērst mūsu dzīves nemitīgā lūgšanā.
Nemitīga lūgšana nozīmē to, ka mēs atļaujam Dievam nemitīgi mājot mūsos un paši nemitīgi paliekam Viņā. Nemitīga lūgšana nozīmē to, ka mūsu gars ir pilnībā Dieva pārņemts, tas ir kļuvis jūtīgs uz Dieva klātbūtni. Tādos brīžos mums, lai runātu ar Dievu, vairs nav nepieciešami vārdi, jo visa mūsu būtība ir kļuvusi par dzīvu liesmu, kura deg mīlestībā uz Dievu. Šajos klusās lūgšanas mirkļos mūsu gars aizmirst pasauli un klusumā, sajūsmas pārņemts, priecājas par katru mirkli, kurā tam ir ļauts baudīt Dieva tuvumu.
Visai mūsu dzīvei vajadzētu būt vērstai vienīgi uz Dievu un Viņa dievišķo Mīlestību, jo Mīlestība vieno mūsu sirdis ar Dievu – jo spēcīgāka ir mīlestība, jo dziļāk dvēsele iegrimst Dieva dzīlēs un Gudrības dzīvē. Tā kā Gudrība būs kļuvusi par dvēseles dienišķo Ceļabiedru, tad pēkšņi dvēselei viss kļūs skaidrs un tā, sev par pārsteigumu atklās, ka ir sākusi redzēt lietas, ko acs nav redzējusi un dzirdēt to, ko auss nav dzirdējusi. Dvēsele būs tik cieši savīta ar savu Radītāju un ievesta tik pilnīgā vienotībā ar dievišķo Mīlestību ar Dievu, ka tās gars kļūs par vienu veselumu ar Dievišķo. Viņai Dievs piederēs tikpat lielā mērā, cik šī dvēsele piederēs Dievam.
Dvēsele nespēj dzīvot bez Dieva, Viņā tā pasmeļ savu dzīvību, jo bez Dieva mūsu galds ir tukšs. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi dot vietu Svētajam Garam, lai Viņš mūs piepilda ar Savu Gaismu. Tomēr Svētais Gars nevar ienākt dvēselē, kura ir parādā grēkam, Viņš nespēj ienākt arī melīgā dvēselē. Tieši tāpēc, lai dvēsele tiktu šķīstīta, ir vajadzīga grēku nožēla. Dievs saka, ka grēku nožēla ir dvēseles vārti uz kontemplāciju, tie tās ir durvis, kas no tumsības ieved gaismā. Grēku nožēla ir pazemības akts – jo pazemīgāks cilvēks spēj būt, jo vieglāk Svētajam Garam šādā dvēselē ir izveidot sev ceļu. Tieši tāpēc mums nemitīgi vajadzētu atrasties grēku nožēlas stāvoklī, kurš mums palīdzētu nemitīgi būt kontemplācijā, vienotībā ar Dievu un nemitīgā lūgšanā par kuru minēju iepriekš.
Bez asarām mūsu sirds vienmēr paliks cieta kā akmens un nekad nespēs iemantot garīgo pazemību. Cilvēks, kurš nav atvērts grēku nožēlai nekad nespēs vienoties ar Svēto Garu, viņš nekad neiepazīs Dievu un To neizpratīs.
Ikviens, kurš ilgojas pēc pestīšanas, izjutīs arī vajadzību pēc grēku nožēlas un Dievs šo nožēlu pieņems. Jo godīgāka ir grēcinieka nožēla, jo dziļāka būs sadraudzība ar Dievu. Grēku nožēla nav vienas reizes pasākums. Tāpat, kā mēs tiekam aicināti uz nemitīgu lūgšanu, tāpat arī esam aicināti un grēku nožēlu. Dievs mūs aicina dzīvot nemitīgā grēku nožēlā. Dievs saka, ka ikviens vārds, kurš Viņa priekšā tiek izrunāts patiesi, vairāk mūs satuvina ar Viņu, jo šī draudzība kļūst dziļāka tieši proporcionāli grēku nožēlai ar kādu mēs pie Viņa vēršamies. Grēku nožēlas augļi ir mīlestība un bezkaislība. Dievs reiz sacīja: „Mazi vai lieli grēki – tie visi Manās acīs ir grēki”. Vēl kādā no vēstījumiem Viņš piebilst: „Grēks jūsos līdzinās indei – jo ilgstošāk tas ir jūsos, jo slimāki jūs kļūstat un arvien vairāk pietuvojaties nāvei. Jo mazāk jūs cenšaties izmēzt to no sevis, jo nāves briesmas ir reālākas. Vienīgais veids kā tikt atbrīvotam un dziedinātam no grēka indes ir darīt sevi pazemīgus un saprast, ka vienīgā pretinde šai indei ir grēku nožēla.
Pasaki Man: kurš no jums, sapratis, ka ir apēdis nāvējoši indi, neko nedarītu? Lai jūs tiktu dziedināti no šīs nāves devas, jums būs jāpieliec savas galvas un jāatzīst, ka esat grēkojuši. Jums būs jānožēlo grēki – tas iztīrīs no jums visu indes rūgtumu un liks izlīst no jums arī pašai čūskai, kuru jūs līdz šim visu dzīvi sevī esat barojuši. Kad jūs tiksiet atbrīvoti, es šo ļaunumu aizstāšu ar Savu maigumu… Jā, kad būsiet atbrīvoti no šī ļaunuma, jūs atlabsiet, bet, kad būsiet atlabuši, tad pieņemsiet Manu Likumu. Jūs labprātīgi pagriezīsiet pasaulei muguru, jo sev priekšā ieraudzīsiet Manu Godību un Mirdzumu – Manas mirdzošās Klātbūtnes redzējums staros gan jūsos, gan no jums.”
Šodien Dievs mums dāvā neskaitāmas iespējas atgriezties pie Viņa, mūsu tik nožēlojamajos laikos Viņš izlej daudzas jo daudzas žēlastības. Mums ir darīts zināms, ka mums ir jāsamierinās ar Dievu un šis izlīgums mums liks samierināties arī ar savu tuvāko. Kamēr mēs neesam samierinājušies ar Dievu, mēs vienatnē staigājam pa karstām oglēm, mēs nemitīgi pārkāpjam Mīlestības Likumu, ko Dievs mums ir devis un dzīvojam kā dumpinieki, kā tādi, kas Dievam ir sveši. Tāpēc nemitīgi lūgsimies un nožēlosim, atkārtodami savās sirdīs šos vārdus: „Jēzu Kristu, Dieva Dēls, esi man, grēciniekam, žēlīgs…”

 
 
 
Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009