True Life In God - Vassula Ryden arrow Baznīca

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


Arhibīskaps Dāvids Sahagjans

Cienījamā Rīdenas kundze,

Mums ir ļoti liels prieks un personisks gandarījums sastapt jūsu personā jaunu garīgās atjaunotnes katalizatoru, kurš ar jūsu publicēto grāmatu starpniecību spēj uzrunāt mūsdienu cilvēku ļoti pārliecinošā valodā. Jūsu Dieva iedvesmotā misija nesot vēstījumus cilvēkiem dāvā Baznīcai lielu prieku. Jūsu nenogurdināmā dedzība meklējot spēkus jūsu grieķu saknēs dāvā apbrīnojamas uzticamības piemēru mūsu sakropļotajai jaunatnei.

Mūsu dienās, kad cilvēka sirdī tik dziļi iesakņojas rupjš materiālisms, ir ļoti brīnišķīgi dzirdēt, ka viss vēl nav galā, ka ir jums līdzīgi cilvēki, kas ir vienotībā ar Radītāju un kuri spēj viņiem doto iedvesmu nodot arī tālāk. Mēs esam ļoti lepni, ka varam iedrošināt jūsu ekumēnisko misiju un lūdzamies, lai tā būtu veiksmīga.

Mēs būsim priecīgi saņemt nākamo vēstījumu sējumu. Bet pagaidām mēs jums sūtām svētību no svētās Dieva pilsētas un lūdzam, lai Kungs jūs svētī un sargā.

Arhibīskaps Dāvids Sahagjans

 

 
 
 
Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009