True Life In God - Vassula Ryden arrow Evanģelizācija arrow 27 atbildes

2020.gada 13.martā

Uzrunājiet cilvēkus un sakiet viņiem: šis ļaunums turpināsies ilgāk nekā jūs domājat, ja jūs nenožēlosiet savus nepareizos darbus un grēkus un nebūsiet patiesi savās lūgšanās; vērsieties pie Manis, jūsu Dieva, un nožēlojiet; Mani, jūsu Dievu, sasniegs patiesa un vispārēja lūgšana; gavēšana aizdzīs dēmonus; Man ir pieņemams ikviens upuris; aizdzeniet savu letarģisko garu un atsakieties no saviem ļaunajiem ceļiem, un izlīgstiet mieru ar Mani, jūsu Dievu; lai Es sadzirdētu: “Kungs, apžēlojies par mani, grēcinieku!”, un Es parādīšu savu līdzjūtību; un Es izliešu svētības pār jums visiem; nāciet, nebaidieties; Es klausos…


Aicinām atbalstīt mājaslapas uzturēšanu un jau nepieciešamo rekonstrukciju, kā arī vēstījumu izplatīšanu.
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedojumu.
Mūsu konts:
SEB banka: LV04UNLA0050016002675
 TLIG Latvija, Biedrība
Reģ. Nr. 40008157102


 

 
 


27 atbildes

Tātad – jūs iedziļinājāties 27 jautājumos un tagad vēlētos uzzināt, cik pareizas ir bijušas jūsu atbildes? Lūk kā uz šiem jautājumiem atbilde Vassula.

  1. Kāds ir pirmais solis, kuru varam spert, lai Svētais Gars, savukārt, varētu piepildīt ar Savu Gaismu?
  2. A: Pats būtiskākais ir dvēseles šķīstība, tādēļ pirmais solis ir GRĒKU NOŽĒLA. Patiesa nožēla dvēseles dziļumos līdzinās ugunij. Nožēla dod iespēju Svētajam Garam nonākt pār jums un pabeigt dievišķo darbu, „izkliedējot visas tās nešķīstības un nepilnības, kuras ir pretrunā ar Viņa būtību… Lai mūs sagatavotu būt pilnīgi vienotiem ar Dievu, Viņam vispirms ir mūs jāšķīstī…” Šajā GRĒKU NOŽĒLAS periodā ar asarām acīs un sirdsapziņas pārmetumu pārņemts jūs Dieva svētuma priekšā ieraugāt savu grēcīgumu un pamazām sākat kļūt par paklausīgu instrumentu Viņa rokās. Nožēla, kas ir no visas sirds palīdz jums ieraudzīt savu necienīgumu un zemoties. Cilvēks nevar lūgt Svētajam Garam viņu pārņemt un piepildīt, ja nav nožēlojis grēkus, jo Svētais Gars bēg no dvēseles, kura ir parādā grēkam. „Jo pazemīgāka tu būsi, jo vieglāk Manam Garam būs darboties tevī.” Tātad: GRĒKU NOŽĒLA ir vārti, caur kuriem dvēsele no tumsības pāriet gaismā.

  3. Daudzas dvēseles mūsdienās it tikpat izkaltušas kā tuksnesis. Kādā veidā mūsu dvēsele varētu tikt pārveidota tā, lai tā spētu pagodināt Dievu?
  4. A: Svētais Gars var mūs pārveidot vienīgi tādā gadījumā, ja atrod mūsos pietiekami daudz vietas Viņa darbībai un tad, ja mēs esam nomiruši sevi. Kad mēs nomirstam sev un savām kaislībām, un neesam vairs pieķērušies šai pasaulei, tad Svētais Gars var iemājot mūsos, ņemt mūs Savā īpašumā un pārveidot mūs tā, lai mēs iemantotu Kristus prātu. „Mans Svētais Gars no tuksneša var pārveidot tavu dvēseli dārzā, kurā Es varu gūt atpūtu. Mans Svētais Gars var pārveidot tavu dvēseli par pili, kurā Es varu būt Valdnieks un valdīt tevī. Mans Svētais Gars var pārveidot tavu dvēseli paradīzē, kurā Es tikšu pagodināts.”

  5. Kādus divus soļus Tēvs jau iesākumā aicina mūs spert, kuriem pateicoties mēs pietuvotos Viņam? Kas šie ir par soļiem, kuri Viņam liek noņemt godības kroni, pamest Savu troni un steigties mums pretim?
  6. A: Pirmie divi soļi, kādus Tēvs mūs aicina spert, ir šādi: pirmkārt, mums ir jābūt tuvās attiecībās ar Viņu, bet otrkārt, jāīsteno dzīvē „bijība Kunga priekšā”. Bijība Kunga priekšā ir Gudrības aizsākums un šīs Gudrības kronis. Bīties Kungu nozīmē izvairīties no visa ļauna. „Nāc un iemanto mūžīgās vērtības, atļaujot Svētajam Garam izgaismot tavu prātu un tavu miesu ar Viņa dievišķo Gaismu, atļaujot Viņam ievest tevi tajā tuvībā ar Mums, kādu Mēs ilgojamies saņemt…” „Nāc un tuvojies Man, iepazīsti Mani un tu iemācīsies Mani mīlēt; lai tas varētu notikt tev pirmkārt ir jāiemācās būt tuvās attiecībās ar Mani, tomēr nekad neaizmirsti, ka ES ESMU SVĒTS.”

  7. Kā Jēzus raksturo Tēvu? Pietiks ar nedaudziem vārdiem.
  8. A: Jēzus Tēvu raksturo šādi: „Mans Tēvs ir mātišķs Karalis, Viņš ir maigs un mīlošs Tiesnesis; Mans Tēvs ir Alfa un Omega, tomēr tas Viņam netraucē būt bezgalīgi lēnprātīgam.”

  9. Kā Dievs raksturo mūs, kad saka, ka mēs esam nākuši no Tēva?
  10. A: Par mums tiek sacīts, ka esam Viņa SĒKLA, tomēr ne tikai… Viņš mums atgādina, ka esam Viņa ĶĒNIŠĶĪGIE PĒCNĀCĒJI, Viņa – Valdnieka – dzimta. „Dēli un meitas! Jūs esat Visaugstā Dieva atvases! Jūs esat Valdnieka un godības pilnā Mirdzuma dzimta! Jūs piederat Mums, jūs piederat Debesīm! Jūs esat Ķēniņa pēcnācēji, jūs esat svētīti pēc Mūsu Tēla, tādēļ atļaujiet Man ietērpt jūs Manā Godībā. Atveriet savu sirdi un Es jūs izglābšu.” Kādā citā vēstījumā Dievs mums atgādina, ka mēs esam kauls no Viņa kaula un miesa no Viņa miesas.

  11. Kas ir pats galvenais, ko Tēvs no mums gaida?
  12. A: Tēvs vēlas, lai mēs Viņam atdotu savas sirdis, savu gribu, un lai mēs pilnībā atdotu Viņam sevi pašus, un mūsos varētu piepildīties Viņa griba. „Kad tu tam būsi piekritis, tevī piepildīsies Mana Griba.” „Es nenāku pie tevis ar spēku, un nevēlos ar Sava Svētā Gara starpniecību iznīcināt tavu brīvību. Es nenāku arī tādēļ, lai tevi tiesātu. Es nāku Savā Žēlsirdībā, nesavtīgi piedāvādams tev iespēju dziļāk izzināt Manu Gribu.”

  13. Kāda ir Tēva Griba?
  14. A: Dievmāte teica: "Es nācu, lai jums atgādinātu, ka īsts Dieva apustulis ir tas, kurš dara Viņa Gribu.” (Ir divi ļoti skaisti fragmenti, kas paskaidro šo domu – jūs varat izvēlēties vienu no tiem vai arī abus). „ „Pāri visam ir mīlestība. Mīlēt nozīmē darīt Manu Gribu – tā ir jūsu atslēga ieiešanai Manā Valstībā Debesīs. Ja jūs sakāt, ka dzīvojat Manī, bet jums nav mīlestības, tad jūs nevarat teikt, ka esat Manī. Patiesa dzīve Manī nozīmē dzīvot to pašu dzīvi, kādu dzīvoja Kristus.” Ne jau tas, kurš Man saka: „Kungs, Kungs!” ieies Debesu valstībā, bet gan tas, kurš dara MANA DEBESU TĒVA GRIBU. Tādēļ runājiet ar mīlestību un Es jūs uzklausīšu. Dodiet ar mīlestību un Es jūs pazīšu. Lūdzieties ar mīlestību un Manas Debesu valstības durvis jums būs atvērtas! Rīkojieties ar mīlestību, lai kādu dienu Es jums varētu teikt: „Jūs esat Manējie, jūs esat sēkla! Nāciet pie sava Tēva!” Otrs vēstījumu fragments ir šis: „Mīlestība ir pāri visam. MĪLĒT NOZĪMĒ DARĪT MANU GRIBU. Mīlestība ir Manas Debesu valstības ieejas durvju atslēga.”

  15. Ko nozīmē jēdziens „iet kopā ar Dievu”?
  16. A: Tas nozīmē, ka jūs esat pilnībā vienoti ar Dievu un padoti Viņa svētajai Gribai. „Saprotiet: ikviens no jums, kurš vēršas pie Manis ar vienu vienīgu vēlmi būt Man patīkams, to Es no visas Savas Sirds, jā – no Sirds! - apveltīšu ar Savu labvēlību. Es viņiem atklāšu Savu Labuma pilno tēlu, lai galamērķī viņi sasniegtu kopā ar Mani.”

  17. Kāds ir visbūtiskākais kalpojums, kādu cilvēks var sniegt Dievam?
  18. A: Visskaistākais pakalpojums, kādu cilvēks var Dievam izdarīt, ir atvest atpakaļ pie Viņa vienu dvēseli. Kad būsiet sapratuši, cik liela vērtība piemīt ikvienai dvēselei, jūs būsiet gatavi iet cauri ugunij, lai šīs dvēseles iegūtu Dievam. Tas ir visbūtiskākais no kalpojumiem, jo Dievam viena vienīga dvēsele ir vērtīgāka par visu citu. Tas nozīmē, ka Dievs mūs aicina uz evaņģelizāciju: „Ej un ar mīlestību evaņgelizē Mīlestībai.”

  19. Ko nozīmē nemitīgi lūgties?
  20. A: Nemitīga lūgšana nozīmē to, ka jūsu gars ir pilnībā iegrimis Dievā un kļuvis ļoti jūtīgs uz Dieva klātbūtni. Šādos brīžos jums sarunai ar Dievu vairs nav vajadzīgi vārdi, jo visa jūsu būtība ir kļuvusi par dzīvu liesmu, kas deg mīlestībā uz Dievu. Tā ir kontemplatīva lūgšana – jūsu dvēsele būs ietērpta Dievā un jūs nemitīgi atdusēsieties Viņā. Visas dienas garumā jūsu dvēsele slāps pēc Kunga. „Es vairošu viņu mīlestību uz Mani, es vairošu viņu slāpes pēc Manas Sirds…”

  21. Ko nozīmē „Patiesa dzīve Dievā”?
  22. A: "Patiesa dzīve Dievā” nozīmē atdusu Dievā un Viņa mīlestībā. Dievs ikvienu cilvēku vēlas pievilkt pie Sevi, Viņš vēlas, lai ikviens mājotu Viņā. Dvēsele nevar dzīvot bez Dieva, jo Viņā ir dvēseles dzīvība. „Nāc un, ja vien vēlies, Es tev atklāšu, ko nozīmē patiesa dzīve Dievā. Es tev svinīgi saku: ikviens, kurš dzīvo mīlestībā dzīvo Manī, jūsu Dievā un Es dzīvoju viņā.”

  23. Vai jūs varat paskaidrot, ko nozīmē sirds lūgšana?
  24. A: Sirds lūgšana nozīmē vienkāršu sarunu ar Dievu, kuras vārdi izplūst no mūsu sirds. Lūgšana, kas izplūst no sirds, ir patiesa un tādēļ Dievs to uzklausa. „Atbilde tavām problēmām var tikt atrasta nemitīgā lūgšanā. Padari lūgšanu par savu ieroci, lūdzies no sirds – tas ir labākais veids, kādā sarunāties ar Dievu. Ikreiz, kad tu ar mīlestību piesauc Dievu, sātans bēg.”

  25. Vai jūs varat paskaidrot, ko nozīmē vienlīdzīga mīlestība. Ko Jēzus no mums sagaida, kad lūdz no mums vienlīdzīgu mīlestību?
  26. A: Dievs sacīja: „Jūsu Dievs vēlas no jums saņemt vienlīdzīgu mīlestību”. „Saņem no Manis vairāk un atļauj Man saņemt vairāk no tevis. Es ilgojos atdot vairāk no Sevis paša, lai tu, savukārt, spētu vairāk no sevis atdot Man. Šādā veidā Es saņemšu atpakaļ to, kas patiesībā Man jau pieder.” „Neviens virs šīs zemes nespēj sasniegt šos Manas Mīlestības augstumus… Es no jums lūdzu tikai to, kas patiesībā Man jau pieder…” Tātad – jo vairāk mēs caur nožēlu un atbrīvošanos no kaislībām, netikumiem un grēkiem atveramies Svētajam Garam, jo vairāk vietas mūsos Viņam atbrīvojas.

  27. Ko nozīmē „būt par dieviem caur līdzdalību dievišķajā dzīvē”?
  28. A: Būt „dieviem caur līdzdalību” nozīmē kļūt par Visaugstā Dieva pieņemtajiem dēliem un meitām. Caur dievišķo vienotību ar Sevi Dievs mūs ieved vecākiem un bērniem raksturīgajā mīlestībā. „Es esmu Tas, Kurš tevi esmu darījis par Mūsu Dievišķības bērnu, lai tu dzīvotu dievišķu dzīvi un kļūtu par vēl vienu Tēva pieņemto bērnu.” „Kā Dieva visīstākie dēli un meitas šajā žēlastības stāvoklī jūs kļūsiet par patiesu trīsvienīgā Dieva attēlu, viss, ko aizsāksi, tas notiks, jo šo aizsākumu iedvesmu tu smelsies dievišķajā, tādēļ arī tavi darbi būs saskaņā ar Mūsu Prātu un Mūsu Gribu.”

  29. Vai mēs varam tikt dievišķoti vēl dzīvodami šeit, virs zemes?
  30. A: Jā, mēs varam tikt dievišķoti vēl dzīvojot virs zemes. Tas nenozīmē, ka mēs iemantojam Dieva dabu, bet gan pieaugam mūsos jau ieliktajā Dieva līdzībā. „Svētajā Komūnijā Es svētdaru visus, kuri Mani pieņem, Es viņus dievišķoju, lai viņi kļūtu par miesu no Manas Miesas un kaulu no Mana Kaula. Esot līdzdalīgi Manī, Dievišķajā, Es un jūs, mēs kļūstam par vienu miesu, mēs kļūstam garīgi vienoti. Mēs kļūstam par vienas dzimtas locekļiem, jo Es jūs caur līdzdalību Manā dzīvē spēju jūs darīt par dieviem; ar Savu Dievišķību Es dievišķoju cilvēku… Vai ne esat dzirdējuši: „Jūs visi esat dievi, Visaugstākā dēli…” (Ps 82, 6) Tomēr, es vēlreiz vēlētos atkārtot, ka tas attiecas uz līdzību Dievam un nevis uz Viņa dabas pieņemšanu.

  31. Kas mums ir jādara, lai mēs tiktu dievišķoti?
  32. A: Tikt dievišķotam nozīmē to, ka dvēsele pēc tam, kad tā tiks šķīstīta un būs sevi atdevusi Dievam, sāks sevī nest Dieva Attēlu un caur žēlastību kļūs par Viņa bērnu. Kad tas notiks Dievs šajā dvēselē raudzīsies pats uz Savu attēlu. Dievs mums paskaidro, kādēļ tas notiks: „Jūsu gars būs iegremdēts mūsu Dievišķībā.” „Jūs esat aicināti tikt pārveidoti Mūsos un kļūt par vienu veselu ar Mums.” Tātad – mūsu jaunai „es” pēc tam, kad būs nomiris sev, būs ietērpts Kristū. Eņģeļi teiks: „Paskatieties! Viņš verd Jahves avots! Kungs tagad var priecāties par viņu, jo ar apbrīnu Viņš šajā cilvēkā ierauga Sevis paša attēlu.” Ir arī kāds cits vēstījumu fragments, kurā Svētais Gars saka: „Es esmu tavas dvēseles dzīvinošā substance. Es esmu tas, kurš tevī ir ielējis bērna mīlestību uz Mūsu Dievišķību. Šī mīlestība VED TEVI PRETIM DIEVIŠĶAJAI DZĪVEI un liek tev kļūt par vēl vienu no Tēva pieņemtajiem bērniem.”

  33. Ko nozīmē jēdziens „valdīt kopā ar Dievu”? Vai cilvēks vēl dzīvodams šeit, virs zemes, var valdīt līdz ar Viņu?
  34. A: Valdīt kopā ar Dievu nozīmē pārvaldīt lietas kopā ar Viņu. Mums ir jāļauj Dievam mūs veidot tā, lai mēs, kā Viņš saka: „esot Mūsu atvases, tāpat kā jebkuri bērni, viņi ir saņēmuši tiesības uz savu viedokli – tādā veidā viņi valda kopā ar savu Tēvu, jo Mūsu Elpas Mierā jūs spēsiet ieraudzīt lietas tā, kā tās redzam Mēs… Ļaujiet Mums nosaukt jūs par Visaugstākā dēliem un meitām, un jūs valdīsiet līdz ar Mums.” Pāvils raksta: „Tas, kurš ir vienots ar Dievu, ir kļuvis viens gars ar Viņu.” (1Kor 6, 17). Kādā citā vēstījumu fragmentā Svētais Gars mums saka: „Es esmu jūsu dvēseļu Valdnieks, bet vienlaikus Es esmu arī jūsu Draugs. Es jums dodu iespēju brīvi izteikties, paust savu viedokli un domas, izmantojot jūsu brīvo gribu, kuru Es esmu jūsos atjaunojis.”

  35. Vai varat paskaidrot, ko nozīmē otrie Vasarsvētki?
  36. A: Paskaidrot, ko nozīmē otrie Vasarsvētki, nozīmē arī izskaidrot Atklāsmes grāmatas 21. nodaļas nozīmi. Otrie Vasarsvētki jau ir aizsākušies, bet tie ir individuāls piedzīvojums. Ja kāds ir bijis garīgi miris, bet tagad žēlastības iespaidā ir augšāmcelts un atļāvis Svētajam Garam sevi aizdedzināt, un dedzīgi kalpo Dieva Namā, tas sevī jau ir piedzīvojis otros Vasarsvētkus. Otrie Vasarsvētki nozīmē augšāmcelšanos Svētā Gara spēkā, tie nozīmē atjaunotni un pilnīgu pārveidi. Svētais Gars līdzinās ugunij: „Svētais Gars ir Manas Baznīcas iekšējais spēks. Viņš ir Uguns, kura jūs atdzīvina un šķīstī, darot jūsu garu līdzīgu uguns kolonnām, darot to līdzīgu mīlestības ugunīs degošam krūmam, par ugunīgu lāpu, kura bezbailīgi sludina Manu Vārdu.” „Ir jāpienāk otrajiem Vasarsvētkiem, lai tiktu atjaunota Mana Valstība (Baznīca) šeit, virs zemes.”

  37. Vai varat paskaidrot, ko nozīmē Jaunas Debesis un Jauna Zeme? Kas ir Jaunā Jeruzaleme?
  38. A: Jaunas Debesis un Jauna Zeme ir jāsaprot pārnestā nozīmē – tās vēstī par to, ka cilvēks pats kļūst par jaunām debesīm, jaunu zemi un jauno Jeruzalemi, kas nokāpj no Dieva troņa kā līgava, kas izgreznojusies Līgavainim. 1995. gada 3. aprīļa vēstījums. par šīm realitātēm runā tik plaši, ka cilvēks par to var nolasīt veselu lekciju. Minēsim tikai dažus citātus. „Jaunas Debesis būs tad, kad pār jums visiem tiks izliets Mans Svētais Gars un Viņš darīs jūsu dvēseles par tām jaunajām Debesīm, kurā Es varēšu tikt pagodināts.” „Ļaujiet Manam Svētajam Garam jūsos izveidot un darīt auglīgu jaunu zemi, lai iznīktu pirmā zeme, kura līdz šim ir piederējusi sātanam. Tad atkal no jauna jūsos atmirdzēs Mana Godība un Manā Dievišķajā Gaismā uzdīgs visas tās sēklas, kuras ir iesējis Mans Svētais Gars.”

  39. Jēzus runā par Savas Vissvētākās Sirds dārgumiem. Kāds ir vislielākais no šiem dārgumiem, kuru mēs no Viņa varam saņemt? Vēstījumos Dievs runā par dažādiem dārgumiem, bet īpaši uzsver vienu no tiem.
  40. A: Visvērtīgākais no Jēzus Sirdī apslēptajiem dārgumiem ir Dieva pazīšana. Tam pavisam tuvu seko tuvības ar Dievu dārgums – šie abi dārgumi ir praktiski nesaraujami saistīti. Spēja pazīt un saprast Dievu ir vislielākais no brīnumiem. Mēs zinām, ka garīgajā ceļā pats svarīgākais ir pildīt Dieva Gribu un iet Viņa ceļus, tomēr – lai mēs spētu to darīt, mums ir jāsaprot un jāiepazīst Dievs un Dievu mēs varam iepazīt vienīgi Svētajā Garā. Šos dārgumus cilvēks var saņemt vienīgi pateicoties žēlastībai un caur kontemplāciju. Citēšu: „Ir labi, ja spējat darīt labus darbus, izkopt kādu konkrētu dievbijības formu, ir apsveicami, ja spējat Man pateikties vai arī darīt gandares darbus, bet Es būtu ļoti vīlies, ja jūs nomirtu tā arī Mani neiepazinuši. Daudzi no jums ir aizņemti savos ikdienas pienākumos… Arī tie Mani iepriecina, ja tiek darīti ar mīlestību un ir saskaņā ar Manu prātu, tomēr ar visu iepriekš minēto nepietiek. Jums ir jāatveras žēlastībai un jāiepazīst Mana draudzība. Nāciet un pieņemiet Manu tuvību, bet Es, ar vislielāko prieku ievedīšu jūs Mūsu Sirds noslēpumos. Tad jūs uz mūžīgiem laikiem kļūsiet pilnībā vienoti ar Mūsu Mīlestību.”

  41. Izvēlieties 5 rindiņas no vēstījumiem, kuras raksturotu Svēto Garu vai arī Viņa darbību mūsos un Baznīcā.
  42. A: Vēstījumos ir daudz vietu, kurās tiek runāts par Svēto Garu. Es izvēlējos šo: „Svētais Gars būs tavu acu gaisma, tavas esamības iemesls, tavas sirds puksti, tavu vārdu nozīme, tavi smiekli un tavs prieks. Viņš būs tavas dvēseles ķēnišķīgais greznojums, tava gara sargs, Viņš būs tavs brālis, tava māsa un tavs uzticamais draugs. Viņš būs tava līksmība, tavs mielasts, tava apslēptā manta, tava pērle, tava himna Tam, Kurš ir Himna, tavs āmen Tam, Kurš ir Āmen. Viņš būs tava Apsolītā zeme un pamats visiem tikumiem, kuros Viņš ierakstīs Savu Svēto Vārdu.”

  43. Ko jums nozīmē Krusts? Jēzus vēstījumos runā par Krusta būtību.
  44. A: Arī par šo tēmu ir iespējams nolasīt veselu lekciju. Kungs saka: „Pieķerties Man nozīmē pieķerties arī Krustam. Kad esat apskāvuši Manu Krustu, jūs tiekat izpeldināti Manā Gaismā. Es vēlētos atkārtot, ka vienīgais veids, kādā būt vienotam ar Mani dievišķā Mīlestībā ir brīvprātīgi un ar mīlestību pieņemt Manu Krustu, kurš, kā jūs zināt, nes sevī gan ciešanas, gan arī priekus. Krusts jūs aizved uz vietu, kurā ir jātiek pagodinātai jūsu dvēselei: uz Kalvāriju.” Lasītājam vai klausītājam varētu rasties loģisks jautājums: kā gan cilvēks lai spēj to visu iznest? Tas notiks vienīgi tad, kad dvēsele būs dievišķās Mīlestības pārpilna un slāps kalpot Dievam cenšoties atvest pie Viņa pēc iespējas vairāk dvēseļu.

  45. Jēzus runā par divām atslēgām, kuras apvienos Baznīcu. Kas ir šīs atslēgas?
  46. A: Atslēgas, kurām pateicoties tiks sasniegta Baznīcas vienotība, ir pazemība un mīlestība. „Pazemība un mīlestība ir atslēgas uz vienotību. Ne jau daiļrunība un garas lekcijas apvienos Baznīcu, tāpēc nolieciet savas acis, lai saskatītu, kāda ir Mana Griba. Klusiniet savas balsis, lai jūs sadzirdat, kā no Debesu augstumiem jūs uzrunā Pestīšana.” Lūk, vēl kāds citāts: „Daži teiks: mēs vienmēr esam ievērojuši Baznīcas likumu… tomēr nepietiek ar to, ka jūs šo likumu ievērojat un tam paklausāt. Lai Es varētu likt pamatus vienotībai, Man ir vajadzīga pazemība, mīlestība un jūsu siržu atgriešanās.”

  47. Par kāda veida vienotību Jēzus nemitīgi runā Savos vēstījumos? Ko jums nozīmē vienotība?
  48. A: Jēzus runā par siržu garīgo vienotību. Kungs saka: „Patiess kristietis ir tas, kurš ir kristietis iekšēji. Patiesa vienotība ir un būs tā vienotība, kas izplūst no sirds. Vienotība nebalstīsies burtā, bet gan garā.” Dievmāte, savukārt, saka: „Es lūdzu, lai Mani bērni apvienojas savās sirdīs un domās un lai viņi savās sirdīs atjauno Mana Dēla sākotnējo Baznīcu. Es uzsveru sākotnējo Baznīcu, jo tā bija celta uz mīlestības, vienkāršības, pazemības un ticības pamatiem… Es vēlētos, lai jūs savās sirdīs atkal no jauna uzceltu šo namu…” Uz otro jautājuma daļu – „ko jums personīgi nozīmē vienotība?” – es atbildēšu kā bērns. Vienotība man nozīmē to, ka mēs nemeklējam savstarpējās atšķirības, bet gan pulcējamies kopā, lai visi kopīgi un vienprātīgi pielūgtu Dievu. Tomēr, es līdzināšos bezbailīgam karavīram tajā, kas attiecas uz Patiesību un Baznīcas Tradīciju – esmu gatava aizstāvēt Euharistiju, mūsu svēto Māti un pārējos Baznīcas sakramentus. Es nepārdošu Patiesību, nedz arī piekritīšu nepatiesam ekumenismam.

  49. Nocitējiet kā piemēru tikai vienu rindkopu, kurā Jēzus raksturo mūsu svēto Māti?
  50. A: Šis citāts ir patapināts no Emanuēla dziesmas „Patiesas dzīves Dievā” vēstījumos. Jēzus, runājot par mūsu svēto Māti, saka šādus vārdus: „Viņa ir Debesu Karaliene, Viņa ir Mana Māte un jūsu Māte, Viņa ir visjaukākā no sievietēm. Marija ir skaista kā Debesis, mirdzoša kā Mana Godība, viņas pilnībai nav līdzīgas, Viņa ir vienreizīga Savā pilnībā – Marija ir Manas dvēseles iepriecinājums. Viņa ir sieviete, kuru rotā divpadsmit zvaigznes, Viņa ir Manas Godības trauks, Manas mūžīgās Gaismas atspīdums. Viņa ir Tā, kuras klātbūtne Manos pagalmos aizēno visu debesu zvaigznāju mirdzumu.”

  51. Kurš ir visbūtiskākais no tikumiem?
  52. A: Vissvarīgākais no tikumiem ir MĪLESTĪBA – no šī tikuma uzdīgst visi citi tikumi. Mīlestība ir tikumu koka sakne. Tiesas dienā mēs visi tiksim tiesāti pēc mīlestības mēra, kādu būsim parādījuši šeit, virs zemes. No visiem vēstījumiem, kuros tiek runāts par mīlestības nozīmi, es izvēlējos šo – Tēvs saka: „Pasaki man – kāda nozīme ir augļu kokam, kurš nekad nenes augļus? Kāda jēga ir arfai, ja tās stīgas nav noskaņotas? Citiem vārdiem sakot: kāda nozīme ir jūsu vārdiem, ja tie tiek izteikti bez mīlestības? Kāda jēga ir jūsu upuriem, ja tie ir upurēti bez mīlestības? Tātad: jūsu mērķim vajadzētu būt mīlestībai, tādēļ, ka beigās jūs tiksiet tiesāti nevis saskaņā ar jūsu runas spējām vai zināšanās, un pat ne pēc jūsu upuru skaita vai dāvanām, kuras Es savā labvēlībā esmu jums piešķīris. Nē! Jūs tiksiet tiesāti pēc jūsu mīlestības mēra.”

  53. Pēdējais, bet ne mazsvarīgākais jautājums: uz ko Dievs mūs visus aicina?
  54. A: Pirmā lieta, uz kuru Dievs aicina dvēseli, ir samierināšanās ar Viņu un svēta dzīve. Pēc atsvešinātības un dumpīguma perioda, kurš varētu būt ienācis mūsu dzīvēs caur grēku un kritieniem, Dievs mūs aicina uz izlīgumu un tuvības pilnu attiecību atjaunošanu ar Viņu. Tas nozīmē, ka jums sevi ir pilnībā jāatdod Dievam, par šīs mīlestības ķīlu izvēloties savu sirdi. Līdzko Viņam ir jūsu sirds, Viņš tajā var sākt darboties un pārveidot to Savas dievišķās mīlestības spēkā. Citēju: „Mani valdzina pakļaušanās. Lai arī ko tas neprasītu, pakļautība ir vienīgais veids, kas Man atver jūsu sirdis, bet jums, savukārt, palīdz pildīt Manu Gribu.”

Ja esat atbildējuši pareizi (Slava Dievam!), ja esat noskatījušies videomateriālus, kuros Vassula liecina par savu pieredzi un, ja jūtat, ka esat gatavi liecināt, tad sazinieties ar evaņģelizācijas komandu – tā palīdzēs jums spert nākamos soļus. ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

 
 
 
Dienas vēstījums tavā e-pastā!
 
 

 


Pamats Garīgums Baznīcu vienotība Starpreleģijas Misija Beth Myriam Liecības Bibliogrāfija Jaunumi Kontakti Vēstījumi Meklēt
Tlig.lv © 2009